Жорсткий диск Seagate Exos X16 ST10000NM002G 10 ТБ SAS
Відео 10 |
Seagate Exos X16 ST10000NM002G 10 ТБ SAS |
|
Заповнений гелієм корпус.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Seagate Exos X16 ST10000NM002G
Ціни на Seagate Exos X16 ST10000NM002G |
---|---|---|---|---|
Seagate Exos X16 ST10000NM002G 10 ТБ SAS | від 9 717 грн. | 2 пропозиції | ||
Seagate Exos X16 ST10000NM001G 10 ТБ SATA | від 9 460 грн. | 6 пропозицій | ||
Seagate Exos X16 ST12000NM002G 12 ТБ SAS | від 24 280 грн. | 3 пропозиції | ||
Seagate Exos X16 ST12000NM001G 12 ТБ SATA | від 10 083 грн. | 6 пропозицій | ||
Seagate Exos X16 ST14000NM002G 14 ТБ SAS | від 17 106 грн. | 1 пропозиція | ||
Seagate Exos X16 ST14000NM001G 14 ТБ SATA | від 9 378 грн. | 34 пропозиції | ||
Seagate Exos X16 ST16000NM001G 16 ТБ SATA | від 9 799 грн. | 34 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →