Кондиціонер TOSOT North Inverter PRO GK-24NPR 64 м²
Відео 2Фото 4 |
TOSOT North Inverter PRO GK-24NPR 64 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:64 м²
t обігріву:від -20 °C
Споживання:2180/2200 Вт
Функції:нічний режим, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики North Inverter PRO GK-24NPR
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOSOT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOSOT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOSOT North Inverter PRO GK-24NPR 64 м²
Кондиционер Tosot North Inverter PRO GK-24NPR | 45 180 грн. |
Tosot GK-24NPR | 50 200 грн. |
TOSOT GK-24NPR | 50 200 грн. |
Кондиціонер Tosot GK-24NPR | 50 200 грн. |
Кондиціонер Tosot GK-24NPR | 37 670 грн. |
Мені все подобається. Жодних. Евгений Жилянский: користуюся TOSOT North Inverter PRO GK-18NPR кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації TOSOT North Inverter PRO GK-24NPR
Ціни на TOSOT North Inverter PRO GK-24NPR |
---|---|---|---|---|
TOSOT North Inverter PRO GK-09NPR 26 м² | від 16 951 грн. | 5 пропозицій | ||
TOSOT North Inverter PRO GK-12NPR 35 м² | від 21 701 грн. | 4 пропозиції | ||
TOSOT North Inverter PRO GK-18NPR 53 м² | від 34 881 грн. | 6 пропозицій | ||
TOSOT North Inverter PRO GK-24NPR 64 м² | від 37 670 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Крапельку шумний, але не відволікає при правильному підході.