Кондиціонер TOSOT Elion GT-09LW 26 м²
Відео 1Фото 4 |
TOSOT Elion GT-09LW 26 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:26 м²
t обігріву:від -30 °C
Споживання:600/650 Вт, клас охолодження A+++, обігріву A+++
Функції:нічний режим, управління зі смартфона, самоочищення
Обігрів за температури зовнішнього повітря -30 °C
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Elion GT-09LW
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOSOT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOSOT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOSOT Elion GT-09LW 26 м²
Инверторный кондиционер Tosot Elion GT-09LW | 37 260 грн. |
Кондиціонер Tosot GT-09LW | 22 183 грн. |
Кондиціонер Tosot GT-09LW | 41 400 грн. |
Кондиционер Tosot ELION GT-09LW | 33 151 грн. |
Додам відгук. Працює нормально до-15, потім починає видавати дивні звуки. Вирішили не ризикувати і вимкнули доки температура не опустилася небагато. Ціна Шум при мінусовій температурі |
Напишу просто просто думки. Купив цю модель для опалення заскленої веранди 18м2 (подвійні склопакети). Загалом поки що задоволений. Але намагаюся подолати налаштування. Датчики температури працюють із запізненням градуса на 2-3. У моєму випадку щоб вийти на споживання 0.6кв/год довелося включити функції: iFeel, 27 °, безшумний режим, і швидкість авто. Тоді при температурі на вулиці 0-4 ° виходить підтримувати постійну температуру 24-25 ° з витратою 0.6 кВт / год. Мінусу поки не було не можу нічого сказати. Кондиціонер раз на 2 години відключається хвилин на 5 на свій сервіс. Напевно, розморожування. Витрата електрики у нього синусоїдою від 1.4 до 0.37 Економія в 3 рази проти обігрівача уфо при температурі до 0°. Безшумний дійсно можна спати під нього. Зроблений менш, пластмасою не смердить. Важко нормально налаштувати режими. Я звик до тонких налаштувань сучасного обладнання. В даному випадку якщо не вникати тепло то холодно коли пішов у самообслуговування. Вайфай тільки в будинку за його точкою доступу. Зареєструватися не виходить в жодній із 4 програм. користуюся TOSOT Elion GT-09LW менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації TOSOT Elion GT-09LW
Ціни на TOSOT Elion GT-09LW |
---|---|---|---|---|
TOSOT Elion GT-09LW 26 м² | від 22 183 грн. | 4 пропозиції | ||
TOSOT Elion GT-12LW 35 м² | від 23 985 грн. | 4 пропозиції | ||
TOSOT Elion GT-18LW 52 м² | від 28 566 грн. | 4 пропозиції | ||
TOSOT Elion GT-24LW 70 м² | від 35 334 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →