Зимова шина Tourador Winter Pro Max 235/65 R17 104H
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Tourador Winter Pro Max 235/65 R17 104H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tourador 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tourador.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tourador Winter Pro Max 235/65 R17 104H
Усі ціни 7 →Tourador Winter Pro Max (235/65R17 104H) | 3 494 грн. |
Tourador WINTER PRO MAX 235/65 R17 104H | 3 564 грн. |
Tourador Winter Pro Max 235/65 R17 104H 129905 | 3 689 грн. |
Tourador WINTER PRO MAX 235/65 R17 104H | 3 458 грн. |
Tourador WINTER PRO MAX 235/65 R17 104H | 3 498 грн. |
Tourador WINTER PRO MAX 235/65 R17 104H | 3 630 грн. |
Tourador WINTER PRO MAX 235/65 R17 104H (415399) 415399 | 3 439 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →