Літня шина Tourador X Wonder Van 235/65 R16C 121R
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Tourador X Wonder Van 235/65 R16C 121R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tourador 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tourador.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tourador X Wonder Van 235/65 R16C 121R
Усі ціни 25 →Шина Tourador X Wonder Van 235/65 R16C 121/119R | 2 919 грн. |
Tourador X Wonder Van 235/65 R16C 121/119R PR8 | 3 098 грн. |
Tourador X Wonder Van 235/65 R16C 121/119R | 3 356 грн. |
Летние шины Tourador X Wonder Van 235/65 R16C 121/119R 8PR 1002423038 | 3 095 грн. |
Tourador X Wonder Van (235/65R16C 121R) | 3 009 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Tourador X Wonder Van 235/65 R16C 121R
Ціни на Tourador X Wonder Van 235/65 R16C 121R |
---|---|---|---|---|
Tourador X Wonder Van 235/65 R16C 115T | від 3 180 грн. | 14 пропозицій | ||
Tourador X Wonder Van 235/65 R16C 119R | від 3 155 грн. | 1 пропозиція | ||
Tourador X Wonder Van 235/65 R16C 121R | від 2 919 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →