Літня шина Tourador X Wonder TH1 205/60 R16 96V
Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Tourador X Wonder TH1 205/60 R16 96V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tourador 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tourador.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tourador X Wonder TH1 205/60 R16 96V
Усі ціни 18 →Шина Tourador X WONDER TH1 205/60 R16 96V XL | 1 849 грн. |
Tourador X WONDER TH1 205/60 R16 96V XL | 2 251 грн. |
Tourador X Wonder TH1 205/60 R16 96V XL | 2 064 грн. |
Tourador X Wonder TH1 (205/60R16 96V) | 1 870 грн. |
Летние шины Tourador X Wonder TH1 205/60 R16 96V XL 1002427433 | 1 934 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Tourador X Wonder TH1 205/60 R16 96V
Ціни на Tourador X Wonder TH1 205/60 R16 96V |
---|---|---|---|---|
Tourador X Wonder TH1 205/60 R16 92V | від 2 367 грн. | 3 пропозиції | ||
Tourador X Wonder TH1 205/60 R16 96L | від 2 410 грн. | 2 пропозиції | ||
Tourador X Wonder TH1 205/60 R16 96V | від 1 849 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →