Літня шина Toyo Proxes 4 295/25 R20 95W
Відео 4Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Toyo Proxes 4 295/25 R20 95W 295/25 R20 90 W 295/25 R20 95 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toyo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toyo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Toyo Proxes 4 295/25 R20 95W
Усі ціни 11 →Шина Toyo Proxes 4 295/25 R20 95W | 4 040 грн. |
Toyo Proxes 4 295/25 R20 95W | 4 167 грн. |
Toyo Proxes 4 295/25 R20 95W | 4 203 грн. |
Toyo Proxes 4 (295/25R20 95W) | 4 089 грн. |
Toyo Proxes 4 295/25 R20 95W | 4 200 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
0 1 2 8 |
Відкаталася 70.000км і ще думаю 10-15.000 докатаю!!! жодного порізу жодного проколу ... тільки за весь час одна Ґуля ... і то в мокру погоду влетів у яму, не побачив через воду. Все, що можна хорошого сказати про гуму так це все про ту проксес4.унікальна гума! Ні... тільки ціна нині кусається))) користуюся Toyo Proxes 4 245/40 R18 97W місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
тормозит прекрасно,боковины крепкие балансируются тоже хорошо , по сухому асфальту тоже едет нечево по колиях чуть подплавует . В дождь по лужам неочинь при скорости за 70 км есть аквапланирование.Росава SQ , нокиан хака гренд намного лутше по лужам за 100 до 130 км как по сухому асфальту на ваз 2108. Вообщем резина в дождь не очень, износ тоже быстрый с переди в половину стерта при пробеге 10000 тысяч при средней манере узды . крепкая и красивая дождь и износ користуюся Toyo Proxes 4 місяць і більше |
Показано 2 з 11 відгуків
ще 9 відгуків
Модификації Toyo Proxes 4 295/25 R20 95W
Ціни на Toyo Proxes 4 295/25 R20 95W |
---|---|---|---|---|
Toyo Proxes 4 295/25 R20 90W | від 4 320 грн. | 1 пропозиція | ||
Toyo Proxes 4 295/25 R20 95W | від 4 040 грн. | 11 пропозицій |
Рекомендуємо