Літня шина Toyo Proxes S/T III 255/55 R19 111V
Відео 15Фото 8 |
Toyo Proxes S/T III 255/55 R19 111V |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toyo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toyo.
Купити Toyo Proxes S/T III 255/55 R19 111V
Усі ціни 37 →Шина Toyo PROXES ST III 255/55 R19 111V XL | 6 202 грн. |
Toyo Proxes S/T III 255/55 R19 111V XL | 6 668 грн. |
Toyo Proxes S/T III 255/55 R19 111V XL | 5 760 грн. |
Toyo Proxes S/T III (255/55R19 111V) | 6 249 грн. |
Toyo Proxes S/T III 255/55 R19 111V XL | 7 288 грн. |
Третє покоління високошвидкісний літньої шини для амбітних позашляховиків від японського бренду Toyo отримало поліпшення по всіх фронтах: покришка стала краще тримати дорогу як на сухому, так і на мокрому полотні, більш ефективно гальмувати, також «прокачалися» показники її зносостійкості.
Спрямований малюнок
Малюнок протектора в Toyo Proxes S/T III виконаний у формі «ялинки», що більш характерно для класу зимової гуми. При конструюванні протектора були використані три форми: наконечника стріли (відповідає за курсову стійкість авто), крил винищувача Стелс (макроблоки, які перешкоджають деформації шини та збільшують ефективність зчеплення) і блискавки (дренажні канали для відведення з контактної плями води). Незважаючи на такий характер малюнка, шина демонструє при пересуванні низький рівень шуму.
Шосейний житель
Покришка створена з прицілом на їзду по асфальтованих дорогах, а на бездоріжжі вона веде себе далеко не кращим чином. У коктейль гумосуміші моделі доданий синтетичний каучук, який забезпечує зносостійкість покришки і розсіювання зайвої енергії при нагріванні. Таким чином, Toyo Proxes S/T III практично не гріється при їзді, що істотно покращує експлуатаційні властивості шини.
Переважність
Велику увагу в конструкції моделі також приділено плечових зон — примикають до них ребра складені з масивних блоків у формі паралелограма. Вони розташовані під невеликим кутом відносно осі обертання колеса, що дало змогу поліпшити зчіпні властивості шини на сухому покритті і надає реакцій покришки на повороти керма ще більше швидкості і точності. Серед безлічі шин з приставкою SUV, заточених під швидку їзду, Toyo Proxes S/T III є одним з найбільш кращих варіантів для придбання.