Литий диск Tomason TN1 8,5x19/5x112 ET40 DIA72,6
Відео 3Фото 6 | від 8 950 до 10 126 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Tomason TN1 63
Характеристики
Tomason TN1 8,5x19/5x112 ET40 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tomason 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tomason.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Tomason TN1 8,5x19/5x112 ET40 DIA72,6
Сортувати
Tomason TN1 R19 W8.5 PCD5x112 ET40 DIA72.6 MtDGMPL | 10 126 грн. |
Tomason TN1 8.5x19 5x112 ET40 DIA72.6 MtDGMPL | 8 950 грн. |
Tomason Tomason TN1 8.5x19 5x112 ET40 DIA72.6 MtDGMPL | 9 258 грн. |
Tomason TN1 (R19 W8,5 PCD5x112 ET40 DIA72,6) 1910467 | 9 814 грн. |
TOMASON TN1 R19 W8.5 PCD5X112 ET40 DIA72.6 MTDGMPL | 10 126 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі