Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   SSD-накопичувачі   /   Transcend

SSD Transcend 115S TS250GMTE115S 250 GB

Фото - SSD Transcend 115S TS250GMTE115S 250 GB
Transcend TS250GMTE115S
Тип
внутрішній
Об'єм
250 GB
Форм-фактор
M.2
Інтерфейс M.2
PCIe 3.0 4x
Тип пам’яті
3D NAND
NVMe
Зовнішня швидкість запису
1300 МБ/с
Зовнішня швидкість зчитування
3200 МБ/с
Напрацювання на відмову
2 млн. год
IOPS запису
170 тис
IOPS зчитування
250 тис
TBW
100 ТБ
DWPD
0.2 разів/день
Гарантія виробника
5 років
Розміри
22x80 мм
Офіційний сайт
transcend-info.com
Дата додавання на E-Katalog
червень 2023

Компактний M.2 SSD універсального призначення з підтримкою протоколу NVMe та інтерфейсу PCIe 3.0. Позиціонується виробником як практичне рішення для користувачів, які хочуть перейти з HDD або SATA SSD на NVMe-рівень без значного збільшення бюджету. Він прекрасно почуває себе в ролі системного диска або кеш-накопичувача, особливо в збірках, де важливі стабільність, енергоефективність і передбачувана поведінка при повсякденному навантаженні.

Transcend 115S побудований на базі інтерфейсу PCIe 3.0 x4, забезпечуючи помітно більші швидкості обміну даними порівняно з SATA-накопичувачами: до 3200 МБ/с при читанні і 1300 МБ/с при записі. Доповнюють загальну картину показники IOPS — до 250 тисяч при читанні і до 170 тисяч при записі, чого цілком достатньо для повсякденних завдань, включаючи запуск застосунків, роботу з документами та інтернет-серфінг.

Завдяки компактному формату 2280 та низькому тепловиділенню накопичувач не потребує додаткового охолодження, а тому легко встановлюється навіть у тонкі ноутбуки або системи з обмеженим простором на материнській платі. Скромний запас пам'яті в 250 ГБ найбільше доречний для використання в ролі системного накопичувача в ПК і ноутбуках, від яких не потрібно регулярно переписувати великі об'єми даних.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Як вибрати SSD накопичувачВибираємо SSD з необхідною швидкодією та високою надійністю для дому, роботи та геймінгу.

Купити Transcend 115S TS250GMTE115S 250 GB

Усі ціни 27 →

SSD-диск Transcend 115S 3D NAND 250GB M.2 (2280 PCI-E) NVMe x4 (TS250GMTE115S) TS250GMTE115S

Telemart.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 549 грн.

SSD внутрішні TRANSCEND MTE115S 250GB M.2 2280 Gen3x4 TLC TS250GMTE115S

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
3 190 грн.

Накопичувач SSD M.2 2280 250GB Transcend (TS250GMTE115S)

Nkt.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
2 955 грн.

Накопитель SSD M.2 2280 250GB Transcend (TS250GMTE115S)

Серия – 115S, 250 GB, 3D NAND, M.2, PCI Express 3.0 x4, Скорость чтения – 3200 Mb/s, Скорость записи – 1300 Mb/s, 80 x 22 x 2... ще.23 мм, 8 г, зеленый
A-techno.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
3 133 грн.

SSD-накопичувач Transcend 115S 250GB M.2 (TS250GMTE115S)

АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 60 міс.
Поскаржитись
2 709 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Transcend 115S TS250GMTE115S 250 GB

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна