Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   SSD-накопичувачі   /   Transcend

SSD Transcend 245S TS500GMTE245S 500 GB

Фото - SSD Transcend 245S TS500GMTE245S 500 GB
Фото 6
Transcend TS500GMTE245S
Тип
внутрішній
Об'єм
500 GB
Форм-фактор
M.2
Інтерфейс M.2
PCIe 4.0 4x
Контролер
Realtek RTS5772DL
Тип пам’яті
3D NAND
NVMe
Зовнішня швидкість запису
4000 МБ/с
Зовнішня швидкість зчитування
4800 МБ/с
Напрацювання на відмову
2 млн. год
IOPS запису
600 тис
IOPS зчитування
300 тис
TBW
300 ТБ
DWPD
0.3 разів/день
Гарантія виробника
5 років
Розміри
22x80 мм
Офіційний сайт
transcend-info.com
Дата додавання на E-Katalog
грудень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Як вибрати SSD накопичувачВибираємо SSD з необхідною швидкодією та високою надійністю для дому, роботи та геймінгу.

Купити Transcend 245S TS500GMTE245S 500 GB

Усі ціни 11 →

SSD накопичувач TRANSCEND MTE245S 500GB M.2 2280 Gen4x4 TLC TS500GMTE245S

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
6 689 грн.

Накопичувач SSD M.2 2280 500 Гб PCI-E 4.0 x4 Transcend (TS500GMTE245S)

Nkt.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
6 557 грн.

SSD накопичувач Transcend MTE245S 500 GB (TS500GMTE245S)

Zhuk.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Гарантія: 60 міс. від виробника
Поскаржитись
6 682 грн.

Transcend 245S 500GB (TS500GMTE245S) TS500GMTE245S

Luckylink.kiev.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
7 367 грн.

SSD накопичувач Transcend MTE245S 500 GB (TS500GMTE245S) MTE245S 500 GB (TS500GMTE245S)

Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Поскаржитись
7 901 грн.
ще 6 пропозицій

Динаміка цін на Transcend 245S TS500GMTE245S 500 GB

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна