SSD Transcend ESD370C TS500GESD370C 500 ГБ
Відео 5Фото 6 |
Transcend TS500GESD370C 500 ГБ1 ТБ |
|
Швидкість читання і запису до 1050 і 950 МБ/с. Ударозахищений корпус. Підключення по USB Type-C або Type-A. Функціональний додаток Transcend Elite.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend ESD370C TS500GESD370C 500 ГБ
Усі ціни 14 →Transcend ESD370C 3D NAND 500GB USB 3.1 (TS500GESD370C) Navy Blue TS500GES | 3 245 грн. |
TRANSCEND TS500GESD370C | 2 514 грн. |
SSD накопичувач Transcend ESD370C 500 GB Navy Blue (TS500GESD370C) | 3 240 грн. |
Зовнішній SSD-накопичувач Transcend ESD370C 500GB Navy Blue (TS500GESD370C | 3 219 грн. |
SSD накопитель Transcend ESD370C 500 GB Navy Blue (TS500GESD370C) TS500GES | 3 053 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Transcend ESD370C TS500GESD370C
Ціни на Transcend ESD370C TS500GESD370C |
---|---|---|---|---|
Transcend ESD370C TS500GESD370C 500 ГБ | від 2 514 грн. | 14 пропозицій | ||
Transcend ESD370C TS1TESD370C 1 ТБ | від 4 199 грн. | 37 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →