SSD Transcend ESD310C TS1TESD310C 1 ТБ
Відео 5Фото 6 |
Transcend TS1TESD310C |
|
Легкий, компактний і зручний зовнішній SSD-накопичувач об'ємом 1 ТБ з підтримкою інтерфейсу USB-C 3.2 Gen 2. Згідно з прес-релізом, цей мобільний SSD створений для людей, які часто працюють в дорозі або змушені працювати регулярно переносити, обмінюватися або архівувати великі масиви файлів. Тому акцент при виробництві Transcend ESD310C був зроблений не на надзвукових швидкостях чи протиударному корпусі, а на ергономіці та зручності при повсякденному використанні.
Наприклад, дана модель оформлена в стилі невеликої флешки, з кожного боку якої розташований прикритий пластиковим ковпачком USB-конектор. З одного боку – класичний USB A, з іншого – сучасніший USB-C. Конструкція 2-в-1 дозволяє легко передавати файли між пристроями з різними типами підключення без необхідності використовувати кабелі та перехідники. Міцний алюмінієвий корпус збереже ваші дані в цілості та безпеці, куди б ви не вирушили.
А пластикові ковпачки прикривають обидва конектори, щоб користувач їх випадково не пошкодив, поки носить у кишені чи сумці. Накопичувач заснований на фірмовому контролері та оригінальній флеш-пам'яті 3D TLC NAND. Він обмінюється даними за допомогою актуального інтерфейсу USB-C 3.2 Gen 2 зі швидкістю читання та запису до 1050 і 950 Мбайт/с відповідно. Тобто він майже в 2 рази швидше за більшість портативних SSD з більш ранньою версією USB-інтерфейсу і приблизно в 10 разів швидше за більшість мобільних HDD і флешок.
Така висока швидкість передачі даних дозволяє швидко копіювати файли великого об'єму, включаючи відеовихідники у високій роздільній здатності, фотографії у форматі RAW, робочі проєкти в DAW з величезною кількістю доріжок і т. д. ESD310 можна використовувати з різними пристроями та операційними системами, включаючи Windows, MacOS , iPadOS та Android. Він забезпечує надшвидку швидкість передачі даних та розширення ємності для ПК, ноутбуків, планшетів, смартфонів і навіть ігрових консолей. Єдина умова - щоб пристрій був сумісний з тією ж версією USB-інтерфейсу, а для мобільних пристроїв потрібна підтримка USB OTG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Купити Transcend ESD310C TS1TESD310C 1 ТБ
Усі ціни 26 →Transcend ESD310 3D NAND 1TB USB + USB Type-C (TS1TESD310P) Pink TS1TESD31 | 4 359 грн. |
SSD накопичувач Transcend ESD310C 1 TB (TS1TESD310C) ESD310C 1 TB (TS1TESD | 4 136 грн. |
SSD накопитель Transcend esd310 1Tb Black usb 3.2 / usb Type-C (ts1tesd310 | 4 201 грн. |
Внешний SSD Transcend ESD310C 1TB USB Type-A/USB Type-C 3D NAND (TS1TESD31 | 3 946 грн. |
Transcend ESD310S 1TB USB Type-A/USB Type-C 3D NAND Silver (TS1TESD310S) E | 3 999 грн. |
Модификації Transcend ESD310C TS1TESD310C
Ціни на Transcend ESD310C TS1TESD310C |
---|---|---|---|---|
Transcend ESD310C TS256GESD310C 256 ГБ | від 2 082 грн. | 2 пропозиції | ||
Transcend ESD310C TS512GESD310C 512 ГБ | від 2 393 грн. | 37 пропозицій | ||
Transcend ESD310C TS1TESD310C 1 ТБ | від 3 913 грн. | 26 пропозицій | ||
Transcend ESD310C TS2TESD310C 2 ТБ | від 7 100 грн. | 35 пропозицій |