SSD Transcend ESD260C TS500GESD260C 500 ГБ
Відео 4Фото 3 |
Transcend TS500GESD260C 500 ГБ1 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend ESD260C TS500GESD260C 500 ГБ
Усі ціни 36 →Transcend ESD260C 3D NAND 500GB USB Type-C (TS500GESD260C) TS500GESD260C | 2 365 грн. |
SSD диск Transcend ESD260C 500GB USB 3.1 Gen 2 Type-C TS500GESD260C | 2 592 грн. |
Transcend ESD260C 500 Gb (TS500GESD260C) | 2 617 грн. |
Transcend ESD260C 500 Gb (TS500GESD260C) | 2 544 грн. |
SSD-накопичувач Transcend ESD260C 500GB USB 3.1 Type-C 3D NAND TLC (TS500G | 2 579 грн. |
ще 20 пропозицій
Швидкість запису відповідає заявленій. Можливо швидкість читання була б вищою при підключенні до Gen 2. У мене на материнці присутні тільки роз'єми USB 3.2 Gen 1. Чисто теоретично спокійно може підійти для ігор (за швидкістю зіставимо з внутрішніми SATA SSD), проблема або гідність лише в інтерфейсі зовнішнього підключення . Маленький, компактний, спритний. Реальний обсяг (466 ГБ). Наявність двох дротів у комплекті. Металевий корпус. Вага. Швидкість читання трохи менша за заявлену. У мене показало 460 МБ/с проти 520 МБ/с. ĞDFF: користуюся Transcend TS500GESD260C менше місяця
А к телефону подключали, нормально работает? |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Transcend ESD260C TS500GESD260C
Ціни на Transcend ESD260C TS500GESD260C |
---|---|---|---|---|
Transcend ESD260C TS500GESD260C 500 ГБ | від 2 225 грн. | 36 пропозицій | ||
Transcend ESD260C TS1TESD260C 1 ТБ | від 3 632 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →