Карта пам'яті Transcend microSD 500S 64 ГБ (TS64GUSD500S)
Transcend microSDXC 500S 64Gb 32 ГБ64 ГБ |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Купити Transcend microSD 500S 64 ГБ
Усі ціни 20 →Transcend microSDXC 64GB 500S Class 10 UHS-I U3 V30 + SD-адаптер (TS64GUSD | 1 187 грн. |
TRANSCEND 64 GB microSDHC I, C10, U3, V30 TS64GUSD500S | 1 152 грн. |
Карта пам`ятi MicroSDXC 64GB UHS-I/U3 Class 10 Transcend 500S + SD-adapter | 1 260 грн. |
Transcend 64GB microSDXC Class 10 (TS64GUSD500S) TS64GUSD500S | 1 425 грн. |
Transcend 64 GB microSDXC UHS-I U3 500S + SD Adapter TS64GUSD500S | 1 290 грн. |
Сучасна карта пам'яті
Модулі пам'яті — кістяк продукції тайванської компанії Transcend. Однією з вагомих статей доходу бренду є зовнішні накопичувачі даних. Модель формату microSD з серії 500S послужить відмінним прикладом відповідної картки для сучасних мобільних пристроїв.
На високій швидкості
Карта відповідають як стандарту UHS Speed Class 3 (U3), так і вимогам UHS Speed Video Class 30 (V30) для запису відео у форматі 4K Ultra HD, забезпечуючи швидкості читання і запису до 95 і 60 МБ/с відповідно. Крім того, старша модель на 128 ГБ може бути і заміною внутрішньої пам'яті вашого гаджета — вона повністю відповідають стандарту Application Performance Class, що означає швидку і безперебійну роботу ваших додатків, встановлених на карту пам'яті.
Захист від незгод і бонусне ПЗ
В якості бонусу маємо на борту ПО Transcend RecoveRx для пошуку і відновлення втрачених даних. Список переваг моделі продовжує всезащищенное виконання (накопичувач не боїться занурень під воду і статичної напруги, а також характеризується ударостійкість і стійкість до рентгенівським променям). Шкода лише, що в комплекті немає перехідника на «дорослий» розмір SD, який дозволяє експлуатувати носій даних на борту скляної і бездзеркальної фототехніки. Докупити його не складно, але зазвичай коли купуєш картку MicroSD (та ще й таку дорогу), чекаєш, що перехідник буде в комплекті.
На тлі всього цього мінусом здається лише ціна, яка трохи зависока в порівнянні з конкурентами, що мають ті ж характеристики.
Модификації Transcend microSD 500S
Ціни на Transcend microSD 500S |
---|---|---|---|---|
Transcend microSD 500S 32 ГБ | від 765 грн. | 20 пропозицій | ||
Transcend microSD 500S 64 ГБ | від 1 149 грн. | 21 пропозиція |