Штампований диск TREBL 64H38D 6x15/5x100 ET38 DIA57,1
від 1 530 до 1 687 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації TREBL 64H38D 1
Характеристики
TREBL 64H38D 6x15/5x100 ET38 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TREBL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TREBL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити TREBL 64H38D 6x15/5x100 ET38 DIA57,1
Steel Trebl 64H38D 6x15 5x100 ET38 DIA57.1 Black | 1 530 грн. |
Диск Steel Trebl 64H38D Black R15 W6,0 PCD5x100 ET38 DIA57,1 | 1 687 грн. |
Steel Trebl 64H38D (R15 W6 PCD5x100 ET38 DIA57,1) 1885060 | 1 557 грн. |
Закрити
Схожі