Смеситель Tres Loft-colors 20016201
Фото 8 |
Tres Loft-colors 20016201 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Tres 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Tres.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Tres Loft-colors 20016201
Все цены 38 →Змішувач на борт ванни Tres Study (колір - чорний матовий), з душовим гарн | 22 300 грн. |
Змішувач вбудований в борт ванни на три отвори TRES Loft чорний латунь 200 | 26 474 грн. |
Змішувач на борт ванни Tres Loft 220 на 3 отвори чорний матовий 20016201NM | 26 566 грн. |
Змішувач для ванни Tres Loft 20016201NM А00021531 | 26 598 грн. |
Tres Loft-Tres Czarny Mat 20016201NM | 27 280 грн. |
eще 20 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →