Змішувач Hansgrohe Tecturis S 73351000
Фото 7 |
Hansgrohe Tecturis S 73351000 |
|
Для встановлення необхідна прихована монтажна система Hansgrohe Basic Set 13622180
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Tecturis S 73351000
Усі ціни 31 →Змішувач для раковини Hansgrohe Tecturis S (Вилив - 235 мм) хром 73351000 | 12 620 грн. |
Змішувач для раковини настінний Hansgrohe Tecturis S (колір - білий матови | 14 994 грн. |
Настінний змішувач для раковини Hansgrohe Tecturis S EcoSmart+ 225 см шліф | 18 900 грн. |
Змішувач для умивальника Hansgrohe Tecturis S без прихованої частини довги | 12 861 грн. |
Змішувач для раковини HANSGROHE TECTURIS S / прихованого монтажу / бронза | 18 900 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →