Вантажна шина Triangle TRT02 385/55 R22.5 160L
Виберіть розмір вантажної шини
Triangle TRT02 385/55 R22.5 160L 385/55 R22.5 " 160 J 385/55 R22.5 " 160 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Triangle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Triangle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Triangle TRT02 385/55 R22.5 160L
Усі ціни 13 →Triangle TRT02 (причіпна вісь) 385/55 R22.5 160L | 15 004 грн. |
Triangle TRT02 (прицепная) (385/55R22.5 160L) | 13 303 грн. |
Вантажна шина TRIANGLE TRT02 (причепна) 385/55R22.5 160L | 12 946 грн. |
Грузовые шины Triangle TRT02 (прицепная) 385/55 R22.5 160L 20PR 1001460133 | 13 134 грн. |
TRIANGLE Вантажна шина TRIANGLE TRT02 (причепна) 385/55R22.5 160L | 13 008 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Triangle TRT02 385/55 R22.5 160L
Ціни на Triangle TRT02 385/55 R22.5 160L |
---|---|---|---|---|
Triangle TRT02 385/55 R22.5 160J | від 12 670 грн. | 13 пропозицій | ||
Triangle TRT02 385/55 R22.5 160L | від 12 727 грн. | 13 пропозицій |