Охоронний датчик TriniX TRX-100M/8CH
TriniX TRX-100M/8CH охоронний |
|
2 інфрачервоні промені. Вибір робочої частоти із 8 варіантів. Налаштування кутів: горизонтальний +-90 °, вертикальний +-10 °.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TriniX TRX-100M/8CH
Усі ціни 6 →Бар'єр TRX-100M/8CH TRINIX | 2 326 грн. |
Бар'єр TRX-100M-8CH TRINIX | 2 268 грн. |
Бар'єр TRX-100M/8CH TRINIX (25-00006) | 2 326 грн. |
2-лучовий ІЧ-бар'єр Trinix TRX-100M/8CH | 2 326 грн. |
Інфрачервоний бар'єр TRINIX TRX-100M/8CH, 2 промені 100 метрів | 2 320 грн. |
Бар'єр TRX-100M-8CH TRINIX | 2 326 грн. |