Охоронний датчик TriniX TRX-4B-100M
TriniX TRX-4B-100M охоронний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TriniX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TriniX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TriniX TRX-4B-100M
Усі ціни 16 →Інфрачервоний бар'єр Trinix TRX-4B/100M | 4 658 грн. |
Инфракрасный барьер Trinix TRX-4B/100M | 3 760 грн. |
Інфрачервоний бар'єр Trinix TRX-4B/100M | 4 872 грн. |
Trinix ІЧ-Барєр 4х променевої TRX-4B-100M 16605 | 4 399 грн. |
Бар'єр TRX-4B/100M TRINIX | 4 873 грн. |
ще 11 пропозицій