Охоронний датчик TriniX TRX-4B/250M
TriniX TRX-4B/250M охоронний |
|
Виявлення по перериванню одного з чотирьох променів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TriniX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TriniX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TriniX TRX-4B/250M
Усі ціни 13 →Инфракрасный барьер Trinix TRX-4B/250M | 4 549 грн. |
Інфрачервоний бар'єр Trinix TRX-4B/250M | 5 077 грн. |
Бар'єр TRX-4B/250M TRINIX | 5 077 грн. |
Trinix Інфрачервоний бар'єр Trinix TRX-4B/250M | 5 077 грн. |
Бар'єр TRX-4B-250M TRINIX | 4 950 грн. |
ще 8 пропозицій