Осушувач повітря Trotec TTK 75 E
Фото 4 |
Trotec TTK 75 E
Тип:побутовий, до 50 м²
Продуктивність:20 л/добу
Повітряний потік:192 м³/год
Потужність:320 Вт
Керування:механічне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Характеристики TTK 75 E
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Trotec TTK 75 E
Усі ціни 17 →Trotec TTK 75 E | 11 199 грн. |
Осушитель воздуха Trotec TTK 75 E 1120001003 | 11 199 грн. |
Осушувач повітря Trotec TTK 75 E | 11 199 грн. |
Осушувач повітря TROTEC TTK 75 E | 11 199 грн. |
Trotec TTK 75 E | 11 199 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →