Мультиметр Truper MUT-33 (10401)
Відео 2Фото 6 |
Truper MUT-33
Пристрій:мультиметр
Пост. напруга:2000 мВ, 1000 В
Змін. напруга:750 В
Постійний струм:600 мкА, 10 A
Опір:200 Ом, 2 МОм
Всі характеристики
Характеристики MUT-33
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Truper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Truper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Truper MUT-33
Усі ціни 6 →Мультиметр цифровий Truper Comfort (MUT-33) | 784 грн. |
Тестер TRUPER Comfort (200mV-500V) 1 Bat 9V (MUT-33) | 945 грн. |
Тестер, Мультиметр, Comfort, підсвітка (200mV-500V) 1 Bat 9V MUT-33 TRUPER | 945 грн. |
Мультиметр Truper Comfort із підсвідкою екрану (MUT-33) | 945 грн. |
Тестер мультиметр Truper Comfort MUT-33 | 1 012 грн. |
Тестер-мультиметр TRUPER MUT-33 (200mV-500V) | 945 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →