Мишка
Trust GXT 160 Ture Illuminated
Відео 3Фото 8 |
Trust GXT 160 Ture Illuminated |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trust 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trust.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Trust GXT 160 Ture Illuminated
Ігрова миша Trust GXT 160X TURE RGB Black (23797TRUST) 23797TRUST | 714 грн. |
Мишка Trust GXT 160X Ture RGB Led USB Black (23797) 23797 | 1 079 грн. |
Ігрова миша Trust GXT 160 Ture Illuminated Gaming Mouse(22332) | 999 грн. |
Ігрова миша Trust GXT 160 Ture Illuminated Black (22332) Factory Recertifi | 385 грн. |
Мишка Trust GXT 160X Ture RGB Led USB Black (23797) | 1 269 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →