Trust Verto Ergonomic
Відео 3Фото 7 |
Trust Verto Ergonomic |
|
Ергономічна 5-кнопкова дротова миша з незвичайним зовнішнім дизайном і елегантною синім підсвічуванням. Високий корпус спеціальної фігурної форми забезпечує похиле положення руки користувача. Така позиція кисті вважається максимально природною і дозволяє уникнути поширеного неприємного синдрому (синдром зап'ястного каналу, який проявляється онімінням кінчиків пальців і болями в зап'ястя).
Варто зазначити, що такий хват може здатися незвичайним і вимагає часу на звикання. Пов'язано це з тим, що долоня повністю лягає на корпус і для переміщення маніпулятора потрібно переміщати зап'ясті цілком, а не просто обертати кисть. Зручний упор для великого пальця і тактильно приємна покриття soft touch забезпечують надійний захват. Дві кнопки, розташовані зліва, відповідають за навігацію вперед і назад, а змінити їх призначення можна за допомогою утиліти X-Mouse Button Control.
На нижній поверхні миші Trust Verto Ergonomic розташовані чотири невеликих тефлонові глайдера, вимикач живлення і відсік для елементів живлення (2хААА). Такий маніпулятор підійде для виконання будь-яких офісних робіт (тексти, електронні таблиці, презентації) і комфортного серфінгу. Завдяки можливості включення режиму підвищеної точності позиціонування (800/1200/1600 dpi) дає можливість ефективно працювати в професійних програмах по створенню та обробці цифрового контенту.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trust 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trust.
Купити Trust Verto Ergonomic
Усі ціни 89 →Trust Vetro Ergonomic (22885) Black 22885 | 649 грн. |
Миша Trust Verto Ergonomic, USB-A, Білий (25133TRUST) | 649 грн. |
Миша Trust Verto Ergonomic (22885) | 861 грн. |
Мышка Trust Verto Ergonomic 25133TRUST | 530 грн. |
Миша Trust Verto Ergonomic, USB-A, White (25133TRUST) 25133TRUST | 532 грн. |
0 1 2 1 |
Вертикальна мишка покликана полегшити навантаження на зап'ястя завдяки природному положенню під час роботи. Але ця модель зроблена під велику руку (пальці). Під час роботи моя рука з'їжджає з мишки і великі пальці нормально не дістають до кнопок. Колесо прокручування доводиться натискати рухом пальця вбік, що часом призводить до зсуву мишки і додатково доводиться прикладати навантаження, щоб мишка не поїхала. Зате воно беззвучне. Після класичної мишки керування трохи утруднене, особливо виділення області в тексті. Важко виконувати точні роботи. Висота мишки так само незвична і періодично відводячи руку убік (не використовуючи мишку) перекидаю її. Тішить наявність пари додаткових кнопок. Але основна фішка – зняття втоми – для моєї малої руки вийшло марною і не виправдала себе. Ефект як і від класичної, тому що доводиться напружуватись через невідповідність розміру під мою руку. Додаткові клавіші, як рука в природному становищі, що має зняти втому для маленької руки, слизьке покриття, важке натискання колеса Юрий И: користуюся Trust Verto Ergonomic менше місяця |
Брав для роботи, бо почало хворіти на зап'ястя. Поки користуюсь лише перший день, ще не звик. Незручно кликати на колесо (відкрити нову вкладку), колесо скролла приємне та тихе. Кліки основних мікриків по звуку як на моїй основній мишці з Huano Blue Shell White Dot але менш дзвінкі, думаю всередині стоять 20м омрон враховуючи сміливу гарантію у 24 місяці. Форма, вага, покриття, коліщатко, гарантія Провід - товста макароніна, не можна перепризначити бічні кнопки Svinopupka: користуюся Trust Verto Ergonomic менше місяця |