Trust Verto Wireless Ergonomic (22879)
Відео 2Фото 7 |
Trust Verto Wireless Ergonomic |
|
Бездротова модифікація ергономічної 5-кнопкової миші з незвичайним вертикальним дизайном і елегантною підсвічуванням. Високий корпус оптимізованої форми забезпечує похиле положення руки користувача, яке вважається фізіологічно природним. Така позиція чудово підходить для тривалої напруженої роботи і дозволяє уникнути поширеного синдрому зап'ястного каналу (проявляється онімінням кінчиків пальців і болями в зап'ястя).
Зручний упор для великого пальця і тактильно приємна покриття soft touch забезпечують надійний захват. Дві кнопки, розташовані зліва, відповідають за навігацію вперед і назад, а окрема клавіша на верхній частині бічної поверхні дозволяє змінювати робочий дозвіл сенсора дозвіл для вибору необхідного рівня чутливості залежно від розв'язуваних завдань. Підошва мишки Trust Verto Wireless Ergonomic обладнана чотирма невеликими тефлоновими глайдерами, що гарантують легкого ковзання по тканині, пластиків, дерева та шкіри. Для живлення пристрою необхідні два елементи живлення типорозміру ААА, енергії яких вистачає на 5 міс.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trust 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trust.
Купити Trust Verto Wireless Ergonomic
Усі ціни 55 →Trust Verto Ergonomic Wireless (22879) Black 22879 | 899 грн. |
Миша Trust Verto Ergonomic, WL, Чорний (22879TRUST) | 899 грн. |
Миша Trust Verto Wireless Ergonomic Mouse (22879) | 1 069 грн. |
Мишка Trust Verto Wireless Ergonomic Mouse (22879) | 828 грн. |
Мышь Trust Verto Wireless Ergonomic Mouse (22879) | 794 грн. |