Мишка
Trust Zaya Rechargeable Wireless Mouse
Фото 20 |
Trust Zaya Rechargeable Wireless Mouse 2020 рік |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trust 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trust.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Trust Zaya Rechargeable Wireless Mouse
Усі ціни 52 →Бездротова миша Zaya Rechargeable Wireless Mouse - blue (3723975) | 499 грн. |
Мышка Trust Zaya Rechargeable, WL 25039TRUST | 357 грн. |
TRUST Zaya Rechargeable WL Black (23809) | 499 грн. |
Миша бездротова Trust Zaya Rechargeable Light Blue (25039TRUST) 25039TRUST | 499 грн. |
Миша Trust Zaya Rechargeable Blue (25039) | 499 грн. |
ще 20 пропозицій
Топова миша за власний кошт. Розряджається дуже повільно, можна налаштувати DPI, підійде і для роботи, і геймерства. Зручний дизайн повільно розряджається. Щоб переключитися з 3-го до 2-го або з 2-го до 1-го DPI, треба натискати одну і ту ж кнопку. Також складно висунути модуль із виїмки в мишці Romytch 27: користуюся Trust Zaya Rechargeable Wireless Mouse більше року |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →