Trust Mydo Silent Click Wireless
Відео 3Фото 9 |
Trust Mydo Silent Click Wireless |
|
Сучасна комп'ютерна миша для офісної роботи. У цій моделі передбачені безшумні кнопки, що дозволяє активно використовувати девайс і не заважати при цьому оточуючим. Маніпулятор підключається до комп'ютера за допомогою бездротового зв'язку. Для синхронізації використовується радіомодуль, який має вигляд компактного USB-коннектора. Модуль радіозв'язку зберігається в акумуляторному відсіку, під кришкою, в спеціальному посадковому місці.
Комп'ютерна миша Trust Mydo Silent Click Wireless добре підходить для підключення як до ПК, так і ноутбука. У девайсі передбачений покращений сенсор. Оптичний датчик використовує три режими роздільної здатності: 1000, 1400, 1800 DPI. Для зміни DPI передбачена окрема кнопка. Щоб зробити роботу маніпулятора Автономної, мишка використовує батарейний блок на два елементи живлення формату ААА. Комплекту батарейок в середньому вистачає на 6 місяців експлуатації пристрою. Це зручний і практичний гаджет з сучасним дизайном. Тиха робота кнопок робить мишку особливо корисною в тих випадках, коли не можна заважати оточуючим. Такий девайс стане незамінним помічником як в офісі, так і вдома. Бездротове підключення і автономне живлення роблять маніпулятор гранично портативним.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trust 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trust.
Купити Trust Mydo Silent Click Wireless
Усі ціни 117 →Миша Trust MYDO SILENT (25042TRUST) | 299 грн. |
Миша Trust MYDO silent WL Blue (21870TRUST) 21870TRUST | 199 грн. |
TRUST Mydo Silent Click Wireless Mouse Blue (21870) | 199 грн. |
Миша бездротова Trust Mydo Silent Wireless Black (25084TRUST) 25084TRUST | 299 грн. |
Trust Mydo Silent Green (25042) Green | 255 грн. |
3 0 0 1 |
Перші відчуття хороші: тихий, м'який клік, ергономічний, софт-тач. АЛЕ! миша чомусь йде в сплячий режим, якщо нею близько 1-2 хвилин не користуєшся, після того, як клікнеш, вона прокидається і працює нормально. І цей перехід у сплячий режим ПОСТОЯННИЙ. І проблема в тому, що ти не бачиш курсор, коли вона спить і коли клацаєш, щоб "розбудити" її, то можеш, наприклад, закрити якесь вікно на комп'ютері тихий, м'який клік, ергономічна, софт-тач постійно йде в сплячий режим після 1-2 хвилин простою Ерік: користуюся Trust Mydo Silent Click Wireless більше року |
Сенсор живе своїм життям: курсор рухається сам по собі, зривається, дуже маленьке ДПІ – навіть не намагайтеся грати у ДОТУ чи КС цією мишкою – вибух пукана забезпечений! симпатична, зручна огидна якість сенсора або ПЗ або обох відразу Иван Гудым: користуюся Trust Mydo Silent Click Wireless менше місяця |
Ціна завищена! Сенсор постійно зриває, коліщатко вже зламано, підключення не стабільне! Час роботи від батарей (акумуляторів), бездротове підключення. Складання та якість, поломка коліщатка вже через 3 тижні, постійні зриви сенсора, вся вага мишки зосереджена в нижній частині через акумулятори, що не дає нормально рухати мишку. realisthw: користуюся Trust Mydo Silent Click Wireless кілька місяців |