Литий диск TSW Monarch 9,5x20/5x120 ET32 DIA72,6
від 8 490 до 9 880 грн. Порівняти ціни 12 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):32 мм |
Модифікації TSW Monarch 1
Характеристики
TSW Monarch 9,5x20/5x120 ET32 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TSW 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TSW.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити TSW Monarch 9,5x20/5x120 ET32 DIA72,6
Сортувати
Литые диски TSW Monarch R20 W9.5 PCD5x120 ET32 DIA72.6 (black polished lip | 9 086 грн. |
TSW Monarch 9.5x20 5x120 ET32 DIA72.6 BP | 8 776 грн. |
Диски TSW Monarch 9,5x20 5x120 ET32 DIA72,6 (black polished lip) | 8 733 грн. |
TSW Monarch (R20 W9.5 PCD5x120 ET32 DIA72.6) BP Lip | 8 956 грн. |
TSW Monarch 9.5x20 5x120 ET32 DIA72.6 BP | 8 580 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Схожі