Литий диск Replica BK5498 9x20/5x120 ET35 DIA74,1
від 8 617 до 9 312 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):74.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Replica BK5498 3
Характеристики
Replica BK5498 9x20/5x120 ET35 DIA74,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica BK5498 9x20/5x120 ET35 DIA74,1
Replica BMW BK5498 9,0x20/5x120 D74,1 ET35 GP | 8 622 грн. |
Replica BK5498 (R20 W9.0 PCD5x120 ET35 DIA74.1) GP | 9 312 грн. |
Диск Replica BK5498 GP R20 W9,0 PCD5x120 ET35 DIA74,1 | 8 617 грн. |
Закрити
Схожі