Комплект сигнализации U-Prox MP WiFi S Kit
Відео 1Фото 30 |
U-Prox MP WiFi S Kit |
|
Вбудований Wi-Fi. 16 клавіатур, 8 радіо ретрансляторів, 35 виходів. Робоча температура датчика руху -10 °C ~ +55 °C, датчика відкриття -20 °C ~ +50 °C та вологість до 95%. Захист датчика відкриття IP55. Термін служби батарей датчиків до 5 років.
Два одночасно працюючі радіопередавачі з автоматичним налаштуванням чутливості, декількома радіоканалами та виявленням глушення зв'язку.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог U-Prox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі U-Prox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити U-Prox MP WiFi S Kit
U-Prox MP WiFi S Black 99-00013684 | 8 499 грн. |
Комплект сигналізації U-Prox MP WiFi S з брелоком чорний | 7 920 грн. |
Комплект бездротової охоронної сигналізації U-Prox MP WiFi S White + серві | 7 722 грн. |
Комплект бездротової охоронної сигналізації U-Prox MP WiFi S Black + серві | 7 722 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →