Смартфон UleFone Armor 17 Pro 256 ГБ / 8 ГБ
Відео 7Фото 9 |
Купити UleFone Armor 17 Pro 256 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 33 →Смартфон Ulefone Armor 17 Pro 8/256GB Black | 11 568 грн. |
UleFone Armor 17 Pro 8/256Gb black Night Vision | 9 390 грн. |
Ulefone Power ARMOR 17 Pro 8/256Gb Black 4747926644orig | 9 911 грн. |
Смартфон Ulefone Armor 17 Pro 8/256GB Black | 11 329 грн. |
Ulefone Armor 17 Pro 8/256GB Black STH0015013 | 11 999 грн. |
Міцність можна порівняти з цементом
Смартфон UleFone Armor 17 Pro військового класу легко справляється з найсуворішими випробуваннями в польових умовах, туристичними походами та екстремальними прогулянками. Він витримує бруд, пил, вологість, занурення у воду, удари, вібрації та перепади температур. У цьому пристрої реалізовані всі сучасні стандарти захисту - IP68/IP69K та MIL-STD-810G. Особливу увагу слід приділити монітору, який оновлюється зі швидкістю 120 Гц і захищений надійним склом Gorilla Glass 5.
Найкраща камера
У смартфона є потрійний модуль основної камери, що дозволяє створювати високоякісні фотографії та відео як вдень, так і вночі. Головний об'єктив від Samsung на 108 МП використовує комбіновані суперпікселі (9 в 1) та технології ISOCELL Plus та Smart-ISO. Користувач може не турбуватися про налаштування, оскільки система автоматично підбере оптимальні параметри для фотографій та відеозйомки. Два ІЧ датчики працюють з додатковим об'єктивом для нічного бачення, що дозволяє збирати інформацію про об'єкти та відстежувати їх переміщення у повній темряві, не розкриваючи свого розташування.
Робота та розваги в одному
UleFone Armor 17 Pro дозволяє успішно поєднувати роботу та розваги в будь-якій сфері завдяки процесору Helio G99. Це не найпотужніший процесор, але для захищеного смартфона середньої цінової категорії він є дуже гідним вибором. 8 ГБ оперативної пам'яті можна розширити за допомогою віртуальної пам'яті до 13 ГБ, що підвищить продуктивність пристрою під час виконання складних завдань.
Швидкий зарядний пристрій
Виробник знайшов оптимальний баланс між ємністю та компактністю батареї, тому смартфон важить лише 290 грамів при ємності акумулятора 5380 мАгод. Цієї ємності достатньо для спілкування протягом 29 годин. Хоча цей показник не найвищий, його повністю компенсує штатний зарядний пристрій потужністю 66 Вт, який здатний зарядити батарею до 90% лише за 30 хвилин. Крім того, смартфон підтримує бездротовий зарядний пристрій та функцію реверсивної зарядки для заряджання сумісних пристроїв.