Смартфон UleFone Armor 22 256 ГБ
Відео 1Фото 10 |
UleFone Armor 22 256 ГБ
128 ГБ256 ГБ
2023 рікArmorдля військових120 Гцнічне баченняNFCзахист від вологиударостійкіfast chargeчистий Android
Екран:6.58 ", 2408х1080 (20:9), 401 ppi, 120 Гц
Пам'ять:256 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Helio G96
Камера:2 модулі, 64 МП
Акумулятор:6600 мАгод
Вага:324 г
Бічна кнопка, що настроюється. Режим роботи у рукавичках. Режим корекції кольору для підводної відеозйомки. Функція розширення ОЗП на 8 ГБ.
Максимальна роздільна здатність відеозйомки основної камери – 2К (1440p).
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити UleFone Armor 22 256 ГБ
Усі ціни 74 →Смартфон Ulefone Armor 22 8/256GB Black-Green | 9 311 грн. |
Смартфон Ulefone Armor 22 8/256GB Black Night Vision | 7 890 грн. |
Ulefone Armor 22 8/256GB Black mj-060933 | 7 800 грн. |
Смартфон Ulefone Armor 22 8/256GB Black-Green | 9 119 грн. |
Ulefone Armor 22 8/256GB Black MJ-060933 | 9 599 грн. |
ще 20 пропозицій
У прошивці немає індикації шв. Інтернету. Цю фукцію добре виконує додаток NetSpeedIndicator із Плеймаркету. Купував за 238 зелених та гарантією від продавця на 1 рік. Якщо брати із додатковою гарантією на дисплей, то краще доплатити і купити найкращу модель. Не дуже тяжкий, як для такої монструозної моделі. Чутливий тач.
Достатня кількість пам'яті. Очищення пам'яті одним натиском. Якісне додаткове захисне скло. Вихід на навушники. Чистий Андроїд. Програмована кнопка. Чітке фіксування заглушок. Як для мене, то хід кнопок занадто м'який. Кнопки сховані між ребрами корпусу, тому, особливо в темноті, важко швидко віднайти. Кнопки вкл. повній зарядці акамулятора взявши 5700 мАгод., через місяць, при повній зарядці взявши 6050мАгод. наклеювання Прошивка програми Камера не передбачає встановлення дати знімка Частина меню настроювань англійською мовою Інколи нечітко спрацьовує датчик відбитка пальців Реальний корисний розмір дисплея 6,45 дюйма. Anatolii Trokhymchuk: користуюся UleFone Armor 22 128GB кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації UleFone Armor 22
Ціни на UleFone Armor 22 |
---|---|---|---|---|
UleFone Armor 22 128 ГБ | від 6 689 грн. | 66 пропозицій | ||
UleFone Armor 22 256 ГБ | від 7 282 грн. | 74 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →