Батарейка Крона Varta Longlife 2xKrona
Varta Longlife 2xKrona |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Varta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Varta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Varta Longlife 2xKrona
VARTA LONGLIFE 6LR61 BLI 2 ALKALINE (04122101412) | 357 грн. |
Батарейка VARTA LONGLIFE alkaline 6LR61(6LF22, MN1604, MX1604, Крона) BLI | 357 грн. |
VARTA LONGLIFE 6LR61 BLI 2 ALKALINE (04122101412) | 357 грн. |
Батарейка Varta Longlife 6LR61 BLI 2 Alkaline | 150 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →