Ліхтарик Varta Multi LED F20
Відео 1Фото 5 |
Varta Multi LED F20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Varta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Varta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Varta Multi LED F20
Усі ціни 6 →Ліхтар VARTA DAY LIGHT MULTI LED F20 (16632) | 449 грн. |
Ліхтар VARTA Day Light Multi Led F20 16632 | 259 грн. |
Ручний переносний фонарь Varta Day Light Multi LED F20 LED 2хАА | 485 грн. |
Ручний фонарь Varta Day Light Multi LED F20 LED 2хАА | 485 грн. |
Ручний ліхтар Varta Day Light Multi LED F20 LED 2хАА | 485 грн. |
Ручний переносний фонарь Varta Day Light Multi LED F20 LED 2хАА | 475 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →