Ліхтарик Varta Ambiance L20 (17666)
Відео 2Фото 3 |
Varta Ambiance L20 регулювання яскравостікомпактний |
|
Вуличний ліхтар із цікавим RGB-підсвічуванням. Крім основного білого світла, лампа використовує шість додаткових відтінків: червоний, пурпурний, синій, блакитний, зелений і жовтий. Для регулювання яскравості застосовується плавний димер. Максимальна яскравість світлового потоку становить 400 лм. Кемпінговий ліхтар Varta Ambiance L20 можна розміщувати на вулиці. Захист IP54 робить корпус стійким до невеликого дощу.
Верхній світлопрозорий ковпак є знімним. При від'єднанні колби, що розсіює, лампу можна буде підвішувати за нижній кронштейн. У цьому випадку освітлювач перетворюється на повноцінний кемпінговий ліхтар. Місткість акумуляторного блоку – шість батарейок АА. При використанні рекомендованих елементів живлення лампа забезпечуватиме автономне підсвічування протягом 300 годин! Максимальна яскравість дозволить ліхтареві просвічувати простір у радіусі 16 метрів. Зверху розсіювача світла передбачено утримувач, що виконує функцію підвісного кронштейна. Лампу зручно переносити, за потреби ліхтарик легко підвішується за настінне або стельове кріплення. Вага потужного кемпінгового освітлювача складає всього 640 г. Ударостійкий корпус створений із якісного пластику.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Varta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Varta.
Купити Varta Ambiance L20
Усі ціни 13 →Ліхтар VARTA Кемпінговий Ambiance L20, IP54, 400 люмен, до 300 годин робот | 1 699 грн. |
Ліхтар кемпінговий Varta Ambiance L20 IP54 (17666101111) | 1 699 грн. |
Фонарь Varta Кемпинговый Ambiance l20, ip54, до 400 люмен, до 300 часов ро | 1 659 грн. |
Ліхтар VARTA Кемпінговий Ambiance L20, IP54, 400 люмен, до 300 годин робот | 1 699 грн. |
Фонарь VARTA Кемпинговый Ambiance L20, IP54, до 400 люмен, до 300 часов ра | 1 536 грн. |