Ліхтарик Varta Work Light BL40 (18660101421)
Фото 5 |
Varta Work Light BL40 |
|
Висококласний інспекційний ліхтар від популярного бренду Varta. У модифікації Work Light використовується батарейний блок з напругою 6 В. Підвищена напруга дозволяє досягти світлового променя високої густини. Серед іншого цей пристрій може похвалитися підвищеною надійністю. Корпусні елементи освітлювача є масло-, бензо- та кислотостійкими. Таке підсвічування можна безпечно використовувати практично у будь-яких виробничих умовах.
Інспекційний ліхтар Varta Work Light BL40 комплектується фірмовим батарейним блоком Special Battery 435. Акумулятор забезпечує до 270 годин безперервної роботи LED-лампочки. Для підсвічування використано надійний світлодіод з інтенсивністю світлового потоку 300 лм. Щоб більш економно витрачати заряд, передбачено режим зі зменшеною яскравістю світлового пучка. Освітлювальна головка регулюється по куту нахилу в межах 145 °. Цей ліхтарик ефективно світить на відстань до 320 метрів. Маса приладу досягає 1910 р. Для налаштування підсвічування передбачено 3-позиційний перемикач. У середньому положенні відбувається відключення ліхтарика. Крайні положення відповідають максимальній та зменшеній яскравості свічення.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Varta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Varta.
Купити Varta Work Light BL40
Усі ціни 20 →Varta Varta Work Flex BL40 (18660101421) | 3 878 грн. |
Ліхтар VARTA інспекційний Work Flex BL40, до 190 люмен, до 270 метра, 2 ре | 3 870 грн. |
Інспекційний ліхтар Varta Work Flex BL40 (18660101421) | 3 870 грн. |
Ліхтар Varta Work Flex BL40 (18660101421) | 3 829 грн. |
Фонарь VARTA Инспекционный Work Flex BL40, до 190 люмен, до 270 метров, 2 | 3 651 грн. |