Ліхтарик Varta Indestructible L30 Pro (18761101111)
Фото 4 |
Varta Indestructible L30 Pro |
|
Туристичний ліхтарик торгової марки Varta можна зарахувати до рішень середнього цінового сегмента. Він представляє фірмову лінійку Indestructible, в рамках якої об'єднані міцні та ударостійкі моделі. Корпус виконаний з металу та пластику, має гідні параметри вологозахисту (IP67), здатний витримати падіння з висоти до 4 метрів, а також доповнений ручкою для перенесення та гаком для підвішування.
Остання конструктивна особливість має спростити фіксацію під стелею в наметі, на гілках дерев просто неба і т.д. Ліхтарик Varta Indestructible L30 Pro LED 6xAA працює на світлодіодах і передбачає 4 регулювання рівня яскравості (змінюються натисканням кнопки). Максимальний світловий потік досягає 450 люменів, а дальність освітлення – 20 метрів, тобто оптимальним вибором модель стане для ближнього розсіяного світла. Як джерела живлення пропонується використовувати шість батарейок AA (або акумулятори аналогічного типорозміру). З ними прилад здатний автономно опрацювати до 260 годин (у найекономічнішому режимі нічника). Перед покупкою варто враховувати, що він важить більше 750 грам.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Varta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Varta.
Купити Varta Indestructible L30 Pro
Усі ціни 7 →Ліхтар Varta Indestructible L30 Pro захистом від води та пилу 450лм на бат | 2 717 грн. |
Ліхтар 360 годин роботи Varta Indestructible L30 Pro Чорний | 2 699 грн. |
Ліхтар Varta Кемпінговий Indestructible L30 Pro 6W AA | 1 279 грн. |
Ліхтар кемпінговий VARTA Indestructible L30 PRO (6*AA/450Lm/20m/360h/IP67/ | 1 950 грн. |
Ліхтар 360 годин роботи Varta Indestructible L30 Pro Чорний | 2 618 грн. |
Ліхтар Varta Кемпінговий Indestructible L30 Pro 6W AA | 1 295 грн. |
Ліхтар - лампа 360 годин роботи Varta Indestructible L30 Pro Чорний протиу | 2 699 грн. |