Витяжка VDB Isla Glass
Фото 7 |
VDB Isla Glass 2020 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VDB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VDB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VDB Isla Glass
Усі ціни 28 →Витяжка декоративна Vdb Isla Glass Black | 17 988 грн. |
Витяжка VDB Isla Glass White | 19 882 грн. |
Витяжка Vdb Isla Glass Inox | 20 992 грн. |
Витяжка декоративна VDB ISLA GLASS Inox | 20 555 грн. |
Vdb Isla Glass Inox | 20 480 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →