Витяжка VDB Tube P Glass
Фото 4 |
VDB Tube P Glass |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VDB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VDB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VDB Tube P Glass
Усі ціни 20 →Витяжка декоративна Vdb Tube P Glass Inox | 17 939 грн. |
Витяжка VDB TUBE P GLASS WHITE | 17 600 грн. |
Витяжка декоративна VDB TUBE P GLASS WHITE | 17 607 грн. |
Витяжка Vdb Tube P Glass Złoty | 40 467 грн. |
Vdb Tube P Glass Złoty | 39 480 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →