Витяжка Toflesz OK-6 Finezja 60 700
Фото 10 |
Toflesz OK-6 Finezja 60 700 2022 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toflesz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toflesz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Toflesz OK-6 Finezja 60 700
Усі ціни 17 →Витяжка Toflesz OK-6 Finezja 60 500m3/h Black | 13 178 грн. |
Toflesz OK-6 Finezja 60 700 | 15 744 грн. |
Toflesz OK-6 Finezja 60 700 | 16 128 грн. |
Витяжка Toflesz OK-6 Finezja 60 700m3/h Black | 16 135 грн. |
Витяжка Toflesz OK-6 Finezja 60 700m3/h White | 16 135 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →