Духова шафа VENTOLUX Chester 6 TC WH
Фото 15 |
VENTOLUX Chester 6 TC WH 2021 рік |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VENTOLUX Chester 6 TC WH
Ventolux CHESTER 6 TC (WH) | 10 869 грн. |
Духова шафа VENTOLUX CHESTER 6 TC (WH) | 10 869 грн. |
Електрична духова шафа VENTOLUX CHESTER 6 TC (WH) | 10 552 грн. |
Електричний духовий шафа VENTOLUX CHESTER 6 TC (WH) | 10 552 грн. |
Модификації VENTOLUX Chester 6 TC WH
Ціни на VENTOLUX Chester 6 TC WH |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX Chester 6 TC WH | від 10 552 грн. | 4 пропозиції | ||
VENTOLUX Chester 6 TC BKX | від 9 635 грн. | 2 пропозиції | ||
VENTOLUX Chester 6 TC SAND | від 9 999 грн. | 2 пропозиції | ||
VENTOLUX CHESTER 6 TC BK | від 9 279 грн. | 32 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →