Духова шафа VENTOLUX CHESTER 6 TC BK
Фото 15 |
VENTOLUX CHESTER 6 TC BK 2021 рік |
|
Духова шафа середнього цінового діапазону, одна з ключових переваг якої - вражаюча ємність. Так у робочій камері передбачено 70 літрів вільного простору – місця вистачить для якісного запікання практично будь-яких великокускових продуктів. У робочій камері вдасться розмістити 5 простих або 2-3 глибокі листи. Зручна сенсорна панель управління поєднана з РК-екраном і поворотними регуляторами з конструкцією, що утоплюється.
Духова шафа VENTOLUX CHESTER 6 TC BK, що вбудовується, має продуману конструкцію. У цій моделі передбачено систему тангенціального охолодження. Додатковий вентилятор направляє кімнатне повітря на зовнішні стінки, електроніку блоку налаштування та дверцята. Такий пристрій дозволяє розміщувати піч у будь-якій кухонній шафі, яка підходить за розміром. Духовка має все необхідне, щоб доглядати жаровню в прискореному темпі. Емаль легкого очищення легко відмивається від жирових забруднень. У духовці передбачено підсвічування, є таймер і звуковий сигнал. Є гриль та примусова конвекція, що забезпечує максимально рівномірне розподілення теплого повітря по всій камері.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Купити VENTOLUX CHESTER 6 TC BK
Усі ціни 32 →Ventolux Ventolux Chester 6 TC (BK) | 9 949 грн. |
VENTOLUX CHESTER 6 TC (BK) | 9 948 грн. |
Духова шафа електрична Ventolux CHESTER 6 TC (BK) | 9 948 грн. |
Духовой шкаф Ventolux CHESTER 6 TC (BK) | 9 948 грн. |
VENTOLUX CHESTER 6 TC (BK) | 9 948 грн. |
Модификації VENTOLUX CHESTER 6 TC BK
Ціни на VENTOLUX CHESTER 6 TC BK |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX Chester 6 TC WH | від 10 552 грн. | 5 пропозицій | ||
VENTOLUX Chester 6 TC BKX | від 9 635 грн. | 2 пропозиції | ||
VENTOLUX Chester 6 TC SAND | від 9 999 грн. | 3 пропозиції | ||
VENTOLUX CHESTER 6 TC BK | від 9 279 грн. | 34 пропозиції |