Плита VENTOLUX GG 5060 CS BR T коричневий
Фото 6 |
VENTOLUX GG 5060 CS BR T коричневий білий коричневий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VENTOLUX GG 5060 CS BR T коричневий
Усі ціни 10 →Плита газова Ventolux GG 5060 CS (BR) T | 11 389 грн. |
VENTOLUX GG 5060 CS (BR) T | 11 389 грн. |
VENTOLUX GG 5060 CS (BR) T | 10 849 грн. |
Газова плита VENTOLUX GG 5060 CS (BR) T | 12 212 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації VENTOLUX GG 5060 CS BR T
Ціни на VENTOLUX GG 5060 CS BR T |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX GG 5060 CS WH T білий | від 10 555 грн. | 10 пропозицій | ||
VENTOLUX GG 5060 CS BR T коричневий | від 10 849 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →