Плита VENTOLUX GG 5060 ES BR T коричневий
VENTOLUX GG 5060 ES BR T коричневий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VENTOLUX GG 5060 ES BR T коричневий
Усі ціни 10 →VENTOLUX GG 5060 ES (BR) T | 10 777 грн. |
VENTOLUX GG 5060 ES (BR) T | 10 777 грн. |
VENTOLUX GG 5060 ES (BR) T | 10 399 грн. |
Газова плита VENTOLUX GG 5060 ES (BR) T | 11 554 грн. |
плита газова Ventolux gg 5060 es (br) t | 10 777 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації VENTOLUX GG 5060 ES BR T
Ціни на VENTOLUX GG 5060 ES BR T |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX GG 5060 ES WH T білий | від 10 449 грн. | 11 пропозицій | ||
VENTOLUX GG 5060 ES BR T коричневий | від 10 399 грн. | 11 пропозицій | ||
VENTOLUX GG 5060 ES X T нержавіюча сталь | від 10 555 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →