Витяжний вентилятор VENTS LD Auto 150B
Фото 3 | від 3 785 до 4 675 грн. Порівняти ціни 8 →Розмір:150 мм Продуктивність:295 м³/год Шум:39 дБ Функції:шнурковий вимикач |
Модифікації VENTS LD Auto 25
Характеристики
VENTS 150 LD Auto B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити VENTS LD Auto 150B
Колір:
Сортувати
Осьової декоративний вентилятор Vents 150 ЛДАВТН До 0687853425 | 4 675 грн. |
Витяжний вентилятор Вентс 150 ЛДАВТ ДО алюм. мат. | 4 538 грн. |
Осьової декоративний вентилятор Vents 150 ЛДАВТ До 0687853424 | 4 538 грн. |
Осьової декоративний вентилятор Vents 150 ЛДАВ До алюміній матовий 0687853 | 3 954 грн. |
Осьової декоративний вентилятор Vents 150 ЛДАВ 0000218217 | 3 785 грн. |
Витяжний вентилятор Вентс 150 ЛДАВ ДО алюм. мат. | 3 954 грн. |
Витяжний вентилятор Вентс 150 ЛДАВТН ДО алюм. мат. | 4 675 грн. |
Витяжний вентилятор Вентс 150 ЛДАВ алюм. мат. | 3 785 грн. |
Закрити
Рекомендуємо