Машинка для стрижки VGR V-939
Фото 8 |
VGR V-939 |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VGR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VGR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VGR V-939
Усі ціни 12 →Акумуляторна машинка для стрижки VGR V-939 від USB Нержавіюча сталь | 556 грн. |
Тример акумуляторний VGR V-939 для волосся та бороди, чоловіча електрична | 755 грн. |
Тример акумуляторний VGR V-939 для волосся та бороди, чоловіча електрична | 799 грн. |
Професійна бездротова машинка для стрижки волосся VGR V-939 машинка для во | 627 грн. |
Бездротовий Тример акумуляторний VGR V-939 для волосся та бороди, чоловіча | 750 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →