Машинка для стрижки VGR V-652
Фото 8 |
VGR V-652 |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VGR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VGR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VGR V-652
Усі ціни 6 →Електрична машинка для стрижки волосся VGR V-652 на акумуляторі з дисплеєм | 748 грн. |
Професійна акумуляторна машинка для стрижки VGR V-652 з LED-індикатором | 747 грн. |
Машинка для стриження волосся VGR V-652 акумуляторна з LED-дисплеєм | 730 грн. |
Машинка для стрижки волосся та бороди з LED дисплеєм та 4 насадками 5Вт US | 797 грн. |
Металева потужна машинка для стрижки VGR V-652 | 999 грн. |
Машинка для стрижки волосся VGR V-652 LED-дисплей акумуляторна 5W Gold (30 | 943 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →