Умивальник Villeroy & Boch Avento 4156A501 1000 мм Перелив
Фото 5 |
Villeroy & Boch Avento 4156A501 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Avento 4156A501 1000 мм Перелив
Умивальник Villeroy&Boch Avento 100x47 4156A501 | 37 106 грн. |
Villeroy&Boch Avento 100 Weiss Alpin CeramicPlus 4156A5R1 | 24 240 грн. |
Villeroy&Boch Avento 100 Weiss Alpin CeramicPlus 4156A5R1 | 24 846 грн. |
Villeroy&Boch Avento 100 Weiss Alpin CeramicPlus 4156A5R1 | 25 452 грн. |
Модификації Villeroy & Boch Avento 4156A501
Ціни на Villeroy & Boch Avento 4156A501 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Avento 73584501 450 мм Перелив | від 7 200 грн. | 1 пропозиція | ||
Villeroy & Boch Avento 41586001 600 мм Перелив білий | від 4 853 грн. | 4 пропозиції | ||
Villeroy & Boch Avento 41568001 800 мм Перелив білий | від 15 000 грн. | 9 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Avento 4156A501 1000 мм Перелив | від 24 240 грн. | 4 пропозиції | ||
Villeroy & Boch Avento 4156A201 1000 мм білий | від 19 500 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →